Pekka Toveri

Neuvonantaja

Pekka Toveri

Advisor

Jenni Mäkelä

Project Manager

+358 50 467 0620 jenni.m@tekir.fi

Jenni Mäkelä

Projektipäällikkö

+358 50 467 0620 jenni.m@tekir.fi

Mari Joronen

Markkinointiviestinnän harjoittelija

+358 44 282 0816 mari.j@tekir.fi

Mari Joronen

Marketing Communications Trainee

+358 44 282 0816 mari.j@tekir.fi

Eeva Ahdekivi

Advisor

eeva@tekir.fi

Eeva Ahdekivi

Neuvonantaja

eeva@tekir.fi

Jutta Sibakov

Communications Consultant

+358 50 911 6859 jutta@tekir.fi

Jutta Sibakov

Viestintäkonsultti

+358 50 911 6859 jutta@tekir.fi

Iiris Komulainen

Communications Specialist

+358 50 564 2060 iiris.k@tekir.fi

Iiris Komulainen

Viestinnän suunnittelija

+358 50 564 2060 iiris.k@tekir.fi

Ämiir Naboulsi

Communications Specialist

+358 40 707 9339 amiir@tekir.fi

Ämiir Naboulsi

Viestinnän suunnittelija

+358 40 707 9339 amiir@tekir.fi

Keimo Hakanpää

Communications Specialist

+358 40 069 6158 keimo@tekir.fi

Keimo Hakanpää

Viestinnän suunnittelija

+358 40 069 6158 keimo@tekir.fi

Sonja Siirtola

Communications Specialist

+358 40 747 1420 sonja@tekir.fi

Sonja Siirtola

Viestinnän suunnittelija

+358 40 747 1420 sonja@tekir.fi

Kaisa Majava

Principal Consultant, Organisational Communications

+358 40 566 1453 kaisa@tekir.fi

Kaisa Majava

Johtava konsultti, työyhteisöviestintä

+358 40 566 1453 kaisa@tekir.fi

Mikko Koskinen

Principal Consultant, Public Affairs

+358 50 304 2007 mikko.k@tekir.fi

Mikko Koskinen

Johtava konsultti, vaikuttajaviestintä

+358 50 304 2007 mikko.k@tekir.fi

Tekir referenssi: Vantaankosken seurakunta

Testi

Testi

Anniina Hentinen

Viestinnän suunnittelija

+358 44 048 7201 anniina@tekir.fi

Anniina Hentinen

Communications Specialist

+358 44 048 7201 anniina@tekir.fi

Kasvokuvassa johtava konsultti Kristiina Kurkilahti

Kristiina Kurkilahti

Johtava konsultti, Talous- ja sijoittajaviestintä

+358 50 345 0696 kristiina@tekir.fi

Kasvokuvassa johtava konsultti Kristiina Kurkilahti

Kristiina Kurkilahti

Principal Consultant, IR and Financial Communications

+358 50 345 0696 kristiina@tekir.fi

Nico La Fiura kasvokuvassa

Nico La Fiura

Principal Consultant, Marketing Communications

+358 41 544 2798 nico@tekir.fi

Nico La Fiura kasvokuvassa

Nico La Fiura

Johtava konsultti, markkinointiviestintä

+358 41 544 2798 nico@tekir.fi

Henna Helne

Communications Consultant

+358 50 331 3456 henna@tekir.fi

Kasvokuvassa Fredrik Palmén

Fredrik Palmén

Communications Consultant

+358 50 911 9712 fredrik@tekir.fi

Kasvokuvassa Fredrik Palmén

Fredrik Palmén

Viestintäkonsultti

+358 50 911 9712 fredrik@tekir.fi

Kasvokuvassa Henna Helne.

Henna Helne

Viestintäkonsultti

+358 50 331 3456 henna@tekir.fi

Helmi Rantala

Communications Specialist

+358 50 473 2687 helmi@tekir.fi

Kasvokuvassa toimistopäällikkö Viivi Nieminen

Viivi Nieminen

Office Manager

+358 46 600 2548 viivi@tekir.fi

Saila Miettinen-Lähde

Advisor

+358 40 548 3695 saila@tekir.fi

Elina Lähteenmäki

Graphic Designer

+358 50 346 9142 elina.l@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Ilari Leskelä

Ilari Leskelä

Principal Consultant, Strategic Services

+358 50 462 6903 ilari@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Reetta Lahtinen

Reetta Lahtinen

Communications Consultant

On parental leave

Kasvokuvassa graafinen suunnittelija Mira Kurko

Mira Kurko

Graphic Designer

+358 50 349 8617 mira@tekir.fi

Kasvokuvassa Mikko Kosonen

Mikko Kosonen

Advisor

Kasvokuvassa talous- ja hallintopäällikkö Laura Julkunen

Laura Julkunen

Finance and Administration Director

+358 50 368 7478 laura@tekir.fi

Kasvokuvassa johtava asiantuntija Tuukka Hetemäki

Tuukka Hetemäki

Principal Consultant, Crisis and Demanding Situations

+358 50 590 3675 tuukka@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Johanna Henttonen

Johanna Henttonen

Director

+358 40 530 0778 johanna@tekir.fi

Kasvokuvassa viestinnän suunnittelija Lily Bui

Lily Bui

Communications Specialist

+358 40 910 7147 lily@tekir.fi

Kasvokuvassa hallituksen puheenjohtaja Harri Saukkomaa

Harri Saukkomaa

Chairman of the board

+358 40 589 2228 harri@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Riikka Kouhi

Riikka Kouhi

CEO

+358 40 558 2385 riikka@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Eero Rämö

Eero Rämö

Deputy CEO

+358 40 539 2737 eero@tekir.fi

Kasvokuvassa neuvonantaja Pekka Sauri

Pekka Sauri

Advisor

+358 50 043 3464 pekka@tekir.fi

Kasvokuvassa asiakkuusjohtaja Kalle Seire

Kalle Seire

Director

+358 40 505 5619 kalle@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Teppo Similä

Teppo Similä

Communications Consultant

+358 50 382 7938 teppo@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Niko Vartiainen

Niko Vartiainen

Communications Consultant

+358 50 529 4299 niko@tekir.fi

Markus Vierumäki

Public Affairs Consultant

+358 50 430 3916 markus@tekir.fi

Markus Vierumäki

Vaikuttajaviestinnän konsultti

+358 50 430 3916 markus@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Niko Vartiainen

Niko Vartiainen

Viestintäkonsultti

+358 50 529 4299 niko@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Teppo Similä

Teppo Similä

Viestintäkonsultti

+358 50 382 7938 teppo@tekir.fi

Kasvokuvassa asiakkuusjohtaja Kalle Seire

Kalle Seire

Johtaja

+358 40 505 5619 kalle@tekir.fi

Kasvokuvassa neuvonantaja Pekka Sauri

Pekka Sauri

Neuvonantaja

+358 50 043 3464 pekka@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Eero Rämö

Eero Rämö

Varatoimitusjohtaja

+358 40 539 2737 eero@tekir.fi

Helmi Rantala

Viestinnän suunnittelija

+358 50 473 2687 helmi@tekir.fi

Kasvokuvassa toimistopäällikkö Viivi Nieminen

Viivi Nieminen

Toimistopäällikkö

+358 46 600 2548 viivi@tekir.fi

Saila Miettinen-Lähde

Neuvonantaja

+358 40 548 3695 saila@tekir.fi

Elina Lähteenmäki

Graafinen suunnittelija

+358 50 346 9142 elina.l@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Ilari Leskelä

Ilari Leskelä

Johtava konsultti, strategiapalvelut

+358 50 462 6903 ilari@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Reetta Lahtinen

Reetta Lahtinen

Viestintäkonsultti

Vanhempainvapaalla

Kasvokuvassa graafinen suunnittelija Mira Kurko

Mira Kurko

Graafinen suunnittelija

+358 50 349 8617 mira@tekir.fi

Kasvokuvassa Mikko Kosonen

Mikko Kosonen

Neuvonantaja

Kasvokuvassa talous- ja hallintopäällikkö Laura Julkunen

Laura Julkunen

Talous- ja hallintojohtaja

+358 50 368 7478 laura@tekir.fi

Kasvokuvassa johtava asiantuntija Tuukka Hetemäki

Tuukka Hetemäki

Johtava konsultti, kriisiviestintä ja varautuminen

+358 50 590 3675 tuukka@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Johanna Henttonen

Johanna Henttonen

Johtaja

+358 40 530 0778 johanna@tekir.fi

Kasvokuvassa viestinnän suunnittelija Lily Bui

Lily Bui

Viestinnän suunnittelija

+358 40 910 7147 lily@tekir.fi

Kasvokuvassa hallituksen puheenjohtaja Harri Saukkomaa

Harri Saukkomaa

Hallituksen puheenjohtaja

+358 40 589 2228 harri@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Riikka Kouhi

Riikka Kouhi

Toimitusjohtaja

+358 40 558 2385 riikka@tekir.fi