Sofia Schleutker

Graafinen suunnittelija

+358 50 413 4019 sofia.s@tekir.fi

Sofia Schleutker

Graphic Designer

+358 50 413 4019 sofia.s@tekir.fi

Ville Perttula

Viestintäkonsultti

+358 50 523 6494 ville.p@tekir.fi

Ville Perttula

Communications Consultant

+358 50 523 6494 ville.p@tekir.fi

Axel Nurmio

Communications Specialist

+358 50 567 0802 axel@tekir.fi

Axel Nurmio

Viestinnän suunnittelija

+358 50 567 0802 axel@tekir.fi

Akseli Rouvari

Vaikuttajaviestinnän suunnittelija

+358 44 344 4063 akseli@tekir.fi

Akseli Rouvari

Public Affairs Specialist

+358 44 344 4063 akseli@tekir.fi

Saku Pesonen

Communications Trainee

+358 40 582 2481 saku@tekir.fi

Saku Pesonen

Viestinnän harjoittelija

+358 40 582 2481 saku@tekir.fi

Ella Mäkelä

Communications Trainee

+358 44 354 5093 ella@tekir.fi

Ella Mäkelä

Viestinnän harjoittelija

+358 44 354 5093 ella@tekir.fi

Irina Diepmaat

Viestinnän suunnittelija

+358 50 448 1065 irina@tekir.fi

Irina Diepmaat

Communications Specialist

+358 50 448 1065  irina@tekir.fi

Antti Miettinen

Johtava konsultti, johtamis- ja muutosviestintä

+358 40 766 1179 antti.m@tekir.fi

Antti Miettinen

Principal Consultant, Leadership and Change Communications

+358 40 766 1179  antti.m@tekir.fi

Lilli Riikonen

Principal Consultant, IR and Financial Communications

+358 50 3211 217 lilli@tekir.fi

Lilli Riikonen

Johtava konsultti, talous- ja sijoittajaviestintä

+358 50 3211 217 lilli@tekir.fi

Sini Nelimarkka

Viestintäkonsultti

+358 40 832 6736 sini.n@tekir.fi

Sini Nelimarkka

Communications Consultant

+358 40 832 6736 sini.n@tekir.fi

Pekka Toveri

Neuvonantaja

Pekka Toveri

Advisor

Jenni Mäkelä

Project Manager

+358 50 467 0620 jenni.m@tekir.fi

Jenni Mäkelä

Projektipäällikkö

+358 50 467 0620 jenni.m@tekir.fi

Eeva Ahdekivi

Advisor

eeva@tekir.fi

Eeva Ahdekivi

Neuvonantaja

eeva@tekir.fi

Iiris Komulainen

Communications Consultant

+358 50 564 2060 iiris.k@tekir.fi

Iiris Komulainen

Viestintäkonsultti

+358 50 564 2060 iiris.k@tekir.fi

Ämiir Naboulsi

Communications Specialist

+358 50 309 5542 amiir@tekir.fi

Ämiir Naboulsi

Viestinnän suunnittelija

+358 50 309 5542 amiir@tekir.fi

Keimo Hakanpää

Communications Specialist

+358 40 069 6158 keimo@tekir.fi

Keimo Hakanpää

Viestinnän suunnittelija

+358 40 069 6158 keimo@tekir.fi

Sonja Siirtola

Communications Specialist

+358 50 477 2492 sonja@tekir.fi

Sonja Siirtola

Viestinnän suunnittelija

+358 50 477 2492 sonja@tekir.fi

Kaisa Majava

Principal Consultant, Organisational Communications

+358 40 566 1453 kaisa@tekir.fi

Kaisa Majava

Johtava konsultti, työyhteisöviestintä

+358 40 566 1453 kaisa@tekir.fi

Mikko Koskinen

Principal Consultant, Public Affairs

On parental leave

Mikko Koskinen

Johtava konsultti, vaikuttajaviestintä

Vanhempainvapaalla

Tekir referenssi: Vantaankosken seurakunta

Testi

Testi

Anniina Hentinen

Viestinnän suunnittelija

+358 44 048 7201 anniina@tekir.fi

Anniina Hentinen

Communications Specialist

+358 44 048 7201 anniina@tekir.fi

Kasvokuvassa johtava konsultti Kristiina Kurkilahti

Kristiina Kurkilahti

Johtava konsultti, Talous- ja sijoittajaviestintä

+358 50 345 0696 kristiina@tekir.fi

Kasvokuvassa johtava konsultti Kristiina Kurkilahti

Kristiina Kurkilahti

Principal Consultant, IR and Financial Communications

+358 50 345 0696 kristiina@tekir.fi

Nico La Fiura kasvokuvassa

Nico La Fiura

Principal Consultant, Marketing Communications

+358 41 544 2798 nico@tekir.fi

Nico La Fiura kasvokuvassa

Nico La Fiura

Johtava konsultti, markkinointiviestintä

+358 41 544 2798 nico@tekir.fi

Henna Helne

Communications Consultant

On parental leave

Kasvokuvassa Fredrik Palmén

Fredrik Palmén

Communications Consultant

+358 50 911 9712 fredrik@tekir.fi

Kasvokuvassa Fredrik Palmén

Fredrik Palmén

Viestintäkonsultti

+358 50 911 9712 fredrik@tekir.fi

Kasvokuvassa Henna Helne.

Henna Helne

Viestintäkonsultti

Vanhempainvapaalla

Helmi Rantala

Communications Specialist

+358 50 473 2687 helmi@tekir.fi

Kasvokuvassa toimistopäällikkö Viivi Nieminen

Viivi Nieminen

Office Manager

+358 46 600 2548 viivi@tekir.fi

Saila Miettinen-Lähde

Advisor

+358 40 548 3695 saila@tekir.fi

Elina Lähteenmäki

Graphic Designer

+358 50 346 9142 elina.l@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Ilari Leskelä

Ilari Leskelä

Principal Consultant, Strategic Services

+358 50 462 6903 ilari@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Reetta Lahtinen

Reetta Lahtinen

Communications Consultant

On parental leave

Kasvokuvassa Mikko Kosonen

Mikko Kosonen

Advisor

Laura Julkunen

Finance and Administration Director

+358 50 368 7478 laura@tekir.fi

Kasvokuvassa johtava asiantuntija Tuukka Hetemäki

Tuukka Hetemäki

Principal Consultant, Crisis and Demanding Situations

+358 50 590 3675 tuukka@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Johanna Henttonen

Johanna Henttonen

Director

+358 40 530 0778 johanna@tekir.fi

Kasvokuvassa hallituksen puheenjohtaja Harri Saukkomaa

Harri Saukkomaa

Chairman of the board

+358 40 589 2228 harri@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Riikka Kouhi

Riikka Kouhi

CEO

+358 40 558 2385 riikka@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Eero Rämö

Eero Rämö

Deputy CEO

+358 40 539 2737 eero@tekir.fi

Kasvokuvassa neuvonantaja Pekka Sauri

Pekka Sauri

Advisor

+358 50 043 3464 pekka@tekir.fi

Kasvokuvassa asiakkuusjohtaja Kalle Seire

Kalle Seire

Director

+358 40 505 5619 kalle@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Teppo Similä

Teppo Similä

Communications Consultant

+358 50 382 7938 teppo@tekir.fi

Niko Vartiainen

Principal Consultant, Media Communications

+358 50 529 4299 niko@tekir.fi

Markus Vierumäki

Public Affairs Consultant

+358 50 430 3916 markus@tekir.fi

Markus Vierumäki

Vaikuttajaviestinnän konsultti

+358 50 430 3916 markus@tekir.fi

Niko Vartiainen

Johtava konsultti, mediaviestintä

+358 50 529 4299 niko@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Teppo Similä

Teppo Similä

Viestintäkonsultti

+358 50 382 7938 teppo@tekir.fi

Kasvokuvassa asiakkuusjohtaja Kalle Seire

Kalle Seire

Johtaja

+358 40 505 5619 kalle@tekir.fi

Kasvokuvassa neuvonantaja Pekka Sauri

Pekka Sauri

Neuvonantaja

+358 50 043 3464 pekka@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Eero Rämö

Eero Rämö

Varatoimitusjohtaja

+358 40 539 2737 eero@tekir.fi

Helmi Rantala

Viestinnän suunnittelija

+358 50 473 2687 helmi@tekir.fi

Kasvokuvassa toimistopäällikkö Viivi Nieminen

Viivi Nieminen

Toimistopäällikkö

+358 46 600 2548 viivi@tekir.fi

Saila Miettinen-Lähde

Neuvonantaja

+358 40 548 3695 saila@tekir.fi

Elina Lähteenmäki

Graafinen suunnittelija

+358 50 346 9142 elina.l@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Ilari Leskelä

Ilari Leskelä

Johtava konsultti, strategiapalvelut

+358 50 462 6903 ilari@tekir.fi

Kasvokuvassa viestintäkonsultti Reetta Lahtinen

Reetta Lahtinen

Viestintäkonsultti

Vanhempainvapaalla

Kasvokuvassa Mikko Kosonen

Mikko Kosonen

Neuvonantaja

Laura Julkunen

Talous- ja hallintojohtaja

+358 50 368 7478 laura@tekir.fi

Kasvokuvassa johtava asiantuntija Tuukka Hetemäki

Tuukka Hetemäki

Johtava konsultti, kriisiviestintä ja varautuminen

+358 50 590 3675 tuukka@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Johanna Henttonen

Johanna Henttonen

Johtaja

+358 40 530 0778 johanna@tekir.fi

Kasvokuvassa hallituksen puheenjohtaja Harri Saukkomaa

Harri Saukkomaa

Hallituksen puheenjohtaja

+358 40 589 2228 harri@tekir.fi

Kasvokuvassa johtaja Riikka Kouhi

Riikka Kouhi

Toimitusjohtaja

+358 40 558 2385 riikka@tekir.fi